Ali Şafak Öztürk’ten Cihan Bulut’a: Lütfen artık sus!

Ali Şafak Öztürk’ten Cihan Bulut’a: Lütfen artık sus!

Antalyaspor’da eski Başkan Cihan Bulut’un kulübe gönderdiği icra işleminin ardından gerilim tırmanıyor.

Cihan Bulut’un icrayı geri çektiklerine yönelik yaptığı açıklamada Ali Şafak Öztürk’e karşı ithamlarda bulunmasının ardından Öztürk’ten de yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Öztürk şu ifadeleri kullandı:

ÜTFEN ARTIK SUS! Amaç paradan çok zarar vermekti, bravo işte başardın da! Akhisar o golleri bana değil ANTALYASPOR’a attı anla artık. Helal olsun sana doğuştan Antalyalı başkan!!! Kulübü 216.000 TL için sabote ettin! Şaka değil ha rakam 216.000TL! Koskoca Antalyalı Yörükoğlu firmasının sahibi bu şahıs! 7-8 aydır parasını alamamış sporcular, tedarikçiler, profesyoneller var! Ve bu insanların icraya gitmemesinin tek nedeni kulübe olan güvenleri ve iyi niyetleri! Sen ne yaptın peki? Fırsat kollayıp, bu kulübe alnının teriyle emek verenleri zor duruma düşürdün. Eski yöneticin olan Ali Kuş isimli avukatı apar topar elimizi kolumuzu bağlayacak şekilde bankaya koşturdun. Yaptığın hak arama değil, fırsatçılık, kötü niyetti.

Sen koskoca başkandın ve görevi bırakalı iki ay oldu! ‘Helal olsun Antalyaspor’a’ diye senin için bu ufak parayı bile hibe edemedin! Faiziyle ilk ben alayım dedin. Tek tutunduğun dal temlik. Üstelik anlamı da bilmiyorsun diyeceğim ama amacın yanlış bilgilendirmek herkesi.

Bütün amacında temlik bahanesini kullanarak bizim yaptığımız gibi kendin para koymamak, finansal riske girmemek için kamuoyu yaratmak! Temlik kredi alabilmek için verilen teminattır.Bunu Antalyaspor AŞ bankalara vermiştir ve temlikleri kaldıracak kurumlar da bankalardır.

Bizden önce de hep temlikler verilerek kredi alınmıştır ve bütün Süper Lig kulüpleri temlikler vermeye devam etmektedir! Bizim dönemimizde verilen temlikler biz yönetimde olmamıza rağmen devam etmektedir, yani hala kalkmamıştır!

Ayrıca kendi zamanında imzanla tam 32 milyon TL’lik temlik vermişsin. Bu kadar yanlış bir şeyse sen ne mantıkla imza atıyorsun? Öz Antalyalı başkan!

Yaptıkların Antalyaspor tarihinde kara bir leke olarak kalacaktır! Artık yeter! Sus ve çek ellerini Antalyaspor’dan! Bu konuyla ilgili benden başka bir açıklama olmayacaktır.