Başkanımız Ali Şafak Öztürk Koza TV’ye konuk oldu

Başkanımız Ali Şafak Öztürk, Koray Geçgel’in sunduğu Kale Çizgisi programına konuk oldu. Başkanımızın yaptığı önemli açıklamalar başlıca şu şekilde;

KOMBİNELERDE İNDİRİM YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ

“Kombine kartta indirim yapmayı düşünmüyoruz. Erken alanlara haksızlık olur. Sezon başında daha uygun fiyata satılabilirdi ancak bu sezon böyle tamamlamak istiyoruz.”

BEN ANTALYASPORLUYUM

“İşimiz belli, nerede olduğumuz belli. 34 yaşında bekar bir adamım. Politika hiçbir zaman olmadı. Bu dedikoduları kimin çıkardığını niye çıkardığını bakmak lazım. Ben Antalyaspor başkanlığı yapacağım ardından gidip Fenerbahçe yönetimine gireceğim. Bizi bilmiyorlar, bizi tanıyamamışlar. Bilinçli olarak dedikodu çıkarıp, iftira atmak istiyorlar. Benim Antalyaspor dışında sevdam yok. Ben istesem Fenerbahçe yönetimine girebilirdim. Antalyaspor Başkanlığım öncesinde de konuşulmuştu ama artık öyle bir şey kalmadı. Ben Antalyasporluyum. Başkada bir takım yok.”

DERNEK BAŞKANLIĞINA ADAYIM

“Antalyaspor Kulübü Derneği’ne üyeliğim bugün onaylandı. Kulüp Derneği Başkanlığına adayım. Kesinlikle. A.Ş Başkanlığı ile birlikte bütünlüğün olması için bu gerekiyor. İki tarafa aynı kişi tarafından yönetilmeli. Dedikodu ve haber çıkartanları bizde görüyoruz. Davul – tokmak sözünden ilerleyebiliriz. Benim isimlerle sıkıntım yok. Sistemi konuşuyorum. Dernek ve AŞ başkanı aynı isim olmalı. Derneğe aday olan varsa A.Ş’ye de aday olsun. Çünkü ben Dernek başkanı olmazsam, A.Ş. Başkanlığı yapmam.”

TARAFTAR GRUPLARI KALE ARKASINDA OLMALI

“Son maçta da gördük önceki yapı daha iyiydi. 07 Gençlik Kuzey Kale arkasında, Grup 1966 Güney Kale arkasında. Maratonda kemikleşen, ailesi ile gelen taraftarı rahatsız edilmemesi için bu konuyu tribün grupları ile konuşacağız. Antalyaspor menfaatleri için doğru olan yapı budur.”

ANTALYASPOR STORE ÖNCELİKLERİMİZDEN BİRİ

“Antalyaspor Store için doğru strateji ile ilerleyeceğiz. Taraftar olarak ben de güzel bir şey giymek isterim. Kaliteli ürün için taraftarımızın da desteği olması gerek. Antalyaspor Store önceliklerimizden biri olacak”

GURUR DUYARIM

“İzmir Marşı’nın Antalyaspor maçlarında söylenmesinden gurur duyarım. Bunu bir önceki yaptığım basın toplantısında da söylemiştim.”

TARAFTARIMIZA SESLENİYORUM

“Artık farklı bir senaryo var. Tekrar geldim. Gerçekten farklı duygularla geldim. Taraftarımızı özlemişim, kulübümüzü özlemişim. Elimden gelenin de en iyisini yapıcam. Kulübü mümkün olduğunca bütünleştirebilmek istiyorum. Bütünleşmesine engel olan faktörleri de çıkarmak istiyorum. İnşallah güzel günler bizi bekliyor. Kombine almayan, küskün olan taraftarlarımıza sesleniyorum. Gelsinler kombine alsınlar takımlarını desteklesinler. Bu güzel filmin ikinci versiyonunu hep beraber seyredelim.”