Büyüyor Kavgamın Çiçeği

Büyüyor Kavgamın Çiçeği

Harika bir günün akşamın da çok güzel bir atmosfer vardı.

Stada gelen tüm Antalyasporlulara teşekkür ediyorum, harikasınız.

Her şey çok güzel başladı kıran kırana bir mücadele ardı arkası kesilmeyen ataklar ile maçın başında Doukara’nın harika şutuyla öne geçtik sahada ki bütün oyuncularımız özveri ile futbolunu sergiliyorken penaltı pozisyonu hiçte iyi olmadı.

Beraberlik gölü ve hakem müsveddesinin yanlış kararları takımın gardını düşürmesine sebep oldu.

Akabinde ikinci yarıda bu böyle devam etti Bülent Hoca her ne kadar yaptığı değişiklikler ile bunu değiştirmeye çalışsa da 12 kişilik Trabzonspor a karşı galip gelemedik. Olsun yine bu durumda beraberliği bırakmayan hanemize altın değerinde 1 puan kazandıran futbolcularımızı tebrik ederim.

Değinmek isteğim bir konu var biz neden sonuç ne olursa olsun dk. 60 tan sonra hep geriye yaslanıyoruz geriye dönük futbol oynuyoruz.

En iyi savunma hücum değil mi? Hücum edip gol bulamazsak nasıl puan veya puanlar alırız.

Bülent hocanın bu konuda bir şeyler yapması lazım.

Burak hakkında bir şeyler yazmayacağım. Sadece tek kelime “Hainsin Burak Yılmaz”.

Gelelim 07 Gençlik’e. Harika bir atmosfer vardı. O eski güzel günler geldi herkesin aklına. Her geçen gün daha yüksek bir sesle bağırıyoruz Antalyaspor diye.

Biz kocaman bir aileyiz gönül isterdi ki bu taraftara cumartesi akşamı 3 puanı hediye edebilseydi takımımız ama maalesef saha da beraberlik tribünde galibiyet.

Ne diyordu Gürhan Güneyli reis “Büyüyor kavgamın çiçeği”

Teşekkür ederiz abi kardeşlerinle birlikle bu yolda dik duruşunla kararlı mücadelenle bizlere bu güzel günleri yaşattığın için.

Antalyasporla kalın Antalyasporlu kalın