Güzel Günler Bizi Bekler

Ne güzel bir gün değil mi?

2 haftadır savaşan bir takım izliyoruz geçen hafta kıl payı kaçırdığımız 3 puanı dün gece bir İstanbul takımının kendi evinde 45 maçlık yenilmezlik serisini bozarak sahip olduk.

Tabii 3 puan önemli ama benim için önemli olan birbirine kenetlenen takımımızdır. Savaşan mücadele eden o yoğun baskıya rağmen oyundan kopmayan pes etmeyen asla teslim olmayan bir takım izlemek benin için çok daha önemli.

Zor günler geçirmek genellikle bir çöküşe veya yok oluşa sebep olur ama bazen bunu avantaja da çevirebilirsiniz. Geçen hafta skoru 1- 3’den 3- 3’e getirerek umut vermişti takımımız dün gece de galibiyet ile bize bu zorlu günleri kenetlenerek takıma sahip çıkarak avantaja çevirebileceğimizi gösterdiler. Boffin den Doukara ya Hakan dan Doğukan a herkes harikaydı hepiniz maçın adamısınız teşekkür ederiz çocuklar.

Dün oynanan maçın istatistiklerine bakıldığında İstanbul takımının ciddî bir üstünlüğü var biz çok az gitmişiz doğru sonuçlar almışız. Âmâ yine de takımımızın takviye ihtiyacı var rakibi orta saha da karşılayacak savunmayı ilerde başlatıp kaleye gelene kadar rakip atakları zayıflatacak etkisiz hale getirecek ve ileri uçta daha çok pozisyon üretecek ve üretilen bu pozisyonlara cevap verecek oyunculara ihtiyacımız var.

Bence  yıldız diye tabir edilen değil de başarıya aç güçlü dinamik oyuncuları bulup anlaşmak bizim için çok iyi olur. Çünkü şu an ki ortamda farklı bir transfer takımın kimyasını bozar.

Bugünden sonra beklediğim şey transferlerin dışında iyi bir yönetim ve dolu tribünler.

Artık Antalyaspor’umuza daha çok sahip çıkmak daha çok destek olmak lazım tribünlerimizi tıka basa doldurup gırtlaklarımız patlayana kadar bağırıp futbolcularımızın ve teknik ekibimizin bu onurlu mücadelesine destek olmalıyız yalnız olmadıklarını göstermeliyiz.

Güzel günler bizi bekler.

Antalyaspor’la kalın Antalyasporlu kalın.