Hakan Özmert: Bir sezon boyunca yapacağımız hataları 1 maçta yaptık

Hakan Özmert: Bir sezon boyunca yapacağımız hataları 1 maçta yaptık

Antalyaspor’un başarılı futbolcularından Hakan Özmert, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hakan Özmert, geçtiğimiz hafta oynanan Gençlerbirliği maçı ile ilgili görüşlerini dile getirirken, “Gençlerbirliği maçı çok üzüldüğümüz bir maç oldu. Hiç beklemediğimiz bir sonuç aldık. Bir sezon boyunca yapacağımız hataları 1 maçta yaptık. Bu maçtan dersler alıp bir daha yapmamak için daha çok çalışacağız. Ne kadar düştüğün değil, ne kadar çabuk ayağa kalktığın önemlidir. Biz de Sivasspor maçı ile ayağa kalkmak istiyoruz. Bunu da yapacak gücümüz var” dedi.

MİLLİ FORMA NEDEN OLMASIN

Kariyeri ile ilgili sorulara da yanıt veren Hakan Özmert, “Ben hayatım boyunca işime saygıyla, disiplinle baktım, öyle çalıştım. Onun karşılığını belki biraz geç alıyorum ama işime olan saygım, disiplinim ve çok çalışmamın karşılığını aldığımı düşünüyorum” diye konuştu. Milli takım ile ilgili olarak sorulan soruya ise “Milli takım formasını giymek isterim. Bu formanın yaşı yok. Performansla ilgili bir şey. Ben de bekliyorum elbette” diyen Özmert, sözlerini, önceki gün hayatını kaybeden Antalyaspor’un eski futbolcularından Mustafa Akdoğan’a rahmet, yakınlarına başsağlığı dileyerek noktaladı.