Hakan Özmert: Gelmiş geçmiş en iyisi Zidane!

Hakan Özmert: Gelmiş geçmiş en iyisi Zidane!

Antalyaspor Kulübü sosyal medya ekibinin bu haftaki konuğu Hakan Özmert oldu. Deneyimli futbolcu, kendisine yöneltilen sorulara verdiği yanıtlarla izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Antalyaspor formasını giydiği her maçta mutlu olduğunu söyleyen Özmert, bu sezon en çok sevindiği maç olarak Diego’da olduğu gibi Rizespor karşılaşmasını gösterdi. Duraklama dakikalarında buldukları gollerle galip geldiklerini hatırlatan Hakan Özmert en üzüldüğü maçların ise Akhisar ve Ankaragücü müsabakaları olduğunu söyledi. Her iki maç için de beklentinin galibiyet olduğunu belirten Özmert, taraftara da övgü dolu sözler kullandı:

“Antalyaspor’a daha önce geldiğim dönemde burada seyirci vardı. Şimdi ise taraftar var. Sayıları artık çok fazla. Bizi her zaman desteklemelerini istiyorum.”

“Mevlüt’ü çok seviyorum”

Takım içerisinde en sevdiği arkadaşının Mevlüt Erdinç olduğunu söyleyen deneyimli futbolcu, “Burada ne kadar kedi köpek varsa hepsini besliyor. Arabasının arkasında mamayla geziyor. Issız bir adaya düşsem Mevlüt, Ferhat ve Birkan’ı alırım. Mevlüt’ü iyi bir insan olduğu, Ferhat’ı da iyi sohbeti olduğu için alırım. Birinin de bize hizmet etmesi gerekiyor, o yüzden Birkan’ı yanıma alırım, orada bize lazım olur. Diego, beni yanına almazmış, ben de onu almam. Salih Dursun ve Harun’u da almam. Harun’a ne anlatırsak anlatalım anlamıyor. Salih’i de canım istemiyor, almam. Ancak hepsini seviyorum. Diego’ya inat olsun diye onu almıyorum” dedi.

“Gelmiş geçmiş en iyisi Zidane”

İzlediği en iyi futbolcunun şimdilerde Real Madrid Teknik Direktörlüğü yapan Zidane olduğunu söyleyen Hakan Özmert, “Zidane, gelmiş geçmiş en iyisi. O’nun olduğu maçları izlerken sadece O’na balkıyordum. Onunla oynamak isterdim. Halen oynayanlar arasında Xavi ve Iniesta çok iyi ancak Iniesta ön plana çıkar.  Tam bir 8 numara. Çok yetenekli” diye belirtti.