Hulusi AYDIN – Kavuştuk. Gönlümüz Şenlendi

Merhaba bizim için aşk Antalyaspor diyenler.
Yeni bir sezon yeni bir hikaye tüm futbol severler ve büyük Antalyasporlular için keyifli adaletli kıran kırana geçen izlemekten zevk aldığımız bir sezon diliyorum.
Ilk haftadan kimseyi eleştirmeye akıl vermeye gerek yok zaten ilk 2 3 hafta maçları zordur takımın mayası tutmuşmu tutmamışmı eksikler nelerdir bunlar anca belli olur şimdilik bizim yapmamız gereken göztepe maçında olduğu gibi takıma bu ilk haftalar da desteği hiç kesmemek. Onlarda özlemiş bizi nediyor Celutska “taraftarımız gelmiş akrepler gelmiş burdalar” biz onları nasıl izliyorsak onlarda bizi izliyorlar bu nekadar güzel bisey.
Takımla ilgili bir iki bisey söylecek olursam adet yerini bulsun Atıf ve Mukairu umut vaad ediyorlar Atıf ı zaten biliyoruz kumaşı kaliteli bi futbolcu umarım kalitesini en iyi şekilde sergiler ve Antalyasporumuza fayda sağlar.Bence bu sezonun en çok parlayanlarından birisi de genç kardeşimiz Bahadır olacak birden parlamak yerine emin adımlarla hep üstüne koyarak geliyor umarım tıkanmaz hakan ve serdar tecrubeleri ve ustalıkları ile alkışı herzaman ki gibi hak ediyorlar. Celutska yı beğenmediğim mac sayısı yok denecek kadar azdır bence yine gayet iyiydi güzel bir maç çıkardı. Yeni sezona 3 puan ile merhaba dedirten kaptanımız Diego ya selam olsun. Merhabana Merhaba Diego bapbaa seviliyorsun.
Izledigim spor programlarında söyle bir cümle geçti ” ne güzel Antalyaspor da çok iyi bir aile ortamı varki herkes türkçe konuşuyor bütün yabancı futbolcular türkçe röportaj yaptı ” aferim çocuklar elinizden geldiğince her alanda göğsümüzü kabartıyorsunuz.
12 adam her zaman olduğu gibi Armayı gittiği yerde yine yalnız bırakmadı spikerlerden futbolculara varana kadar herkesten övgü alan Antalyaspor taraftarı siz çok yaşayın.
Umarım bu sezon avrupa yolunda bol galibiyeti bol gollü bol puanlı bir sezon geçiririz.
Ali başkanım bize forvet alsana