Kirli Oyunlar

Merhaba Antalyaspor ailesi

Haftalardır çıkışını sürdüren son günlerin dikkat çeken gözde takımı galibiyet alsa lider pozisyona geçeceği için birileri yine kirli oyunlarını sahnelemeye başladı. Daha maçın başında ceza sahası içinde Muslera’nın attığı tekmeye tepkisiz kalıp düdüğünü çalmayan Cüneyt Çakır maç boyunca bizi katletmeye devam etti.

Bir penaltımız en az bir kırmızı kart verilmedi yine tadımızı kaçırdılar. Bunlar bahane olmamalı biz yine de yenebilirdik. Zaten kazara 85’de gol yemesek berabere bitecek bir maç, 1 puana bile üzüleceğimiz bir maçtı. Biz yine orta sahada oyunu rakip kaleye taşıyacak ilerde de oyunu golle süsleyecek oyuncularımızın eksikliğini hissettik.

Umarım en hafif hasarla ilk yarıyı bitirip doğru transferler ile sezonu en iyi şekilde kapatırız.

Cumartesi günü taraftarımız da harikaydı stat en iyi şekilde dolmuş ve oyuna sürekli reaksiyon gösteren bir taraftar haline gelmeye başladık. Çekirdekçiler azalıyor.

07 Gençlik her zamanki gibi harikaydı 90 dakika bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile tribünde bir dinamo gibi çalıştı üstüne düşeni yine en iyi şekilde yerine getirdi.

Günlerce koreografi için çalışan emek veren tribünde ter döken kardeşlerime teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık helal olsun hepinize.

Antalyaspor’la kalın Antalyasporlu kalın.