Mesele Mağlubiyet Değil ki

Merhaba sevgili renktaşlar keşke galibiyeti 3 puanı muhteşem atmosferi 07 Gençliğin çıldırtan desteğini karşı tribünle karşılıklı yalar gibi kendi içinde yaptığı karşılıklı besteyle stadı ilettiğini doya doya konuşsaydık keşke ama bu mağlubiyet olmadı.
Aslın da mesele mağlubiyet değil.
Mesele maç önce kaos yaratan önce yönetim başkanı Cihan Bulut ve yardakçıları hani siz Antalya’nın öz evladıydınız insan evine haciz gönderir mi bu nasıl karaktersizliktir?
Bu nasıl adamlıktır siz Antalya’nın yüz karasısınız utancısınız. Bir asalak gibi birbirine bağımlı yaşayan hiçbir işe yaramayan destek değil köstek olan siz ve sizin gibilerden Antalyaspor silkelenip birer birer kurtuluyor çok şükür.
Bir diğer mesele çıkan haberlerin moral bozukluğu dün sahaya yansıdı ama birde takımın her şey çok iyi giderken bu hücum hattı konusundaki yetersizliği dengesizliği tutarsız isteksizliği beni benden aldı.
İkinci yarı Mevlüt’ün pozisyonuna kadar yanlışım yoksa eğer şutumuz yok kaleye.
Serdar oyuna girene kadar kontra atak yok geçen haftaya kadar Doğukan Aydın Yekta Salih Doukara Maicon buldukları yerden süt çeken ve başarılı da olan bu adamlara ne oldu dün akşam Bülent hocam şu hücum işini bir hallet artık. Böyle bir sonuca gidemeyiz.
Son mesele, yağmurlu maçtan bu yana Akhisar’ın bize çelme takmadığı bir maç var mı? Sen aylardır top oynama ligin dibine demir at her ne hikmetse her seferinde Antayaspor’a gelince sezonun futbolunu oyna, bu ne iş.
Bence Akhisar yönetimi bunlar bizi kardeş bildiğinden fazla hırslanıp bilenmiyorlar siz öyle yapmayın alın bu maçı gibi bir senaryo geliyor aklıma.
Bu kardeşlik dostluk işi tribünde seviyeli kalsın saha da kardeşlik dostluk olacaksa 90 dk’nın sonunda olsun.
Antalyasporla kalın Antalyasporlu kalın