Ne Güzel Günler

Merhaba sevgili Antalyasporlular

Güzel bir pazar gününde ortak paydamız Antalyaspor için mabedimizde buluştuk atmosfer o kadar güzeldi ki biran bile şüphe etmedim, etmedik kaybedeceğimizden ve öyle de oldu.
Çok güzel bir geri dönüş ile maçı kazandık güzel başlayan günümüz güzel bitti.
Sahaya gelirsek havaların halen sıcak olmasına rağmen kondisyonumuz gayet iyiydi ki Sivasspor’un yoğun baskılarına rağmen pes etmedi ama tecrübe, beceri ve fizik gücünde eksikliklerimiz göze çarptı.
Takımımız birbirine kenetlenerek ilk yarı en az hasarla atlatmalı en kısa sürede yıldız değil başarıya aç hırslı futbolcular ile takviye yapılmalı.
Defans orta saha ve ileri bölgeler için en az 5 oyuncu almalıyız. İnşallah güzel takviyeler ile ikinci yarı kıl payı ile kaçırdığımız Avrupa hayalini gerçekleştirelim.
Gelelim Diego ve Mevlüt’e. İkiside takımımız için mükemmel kazançlar oldu. Diego zaten lider ruhlu bir futbolcu olarak kendini ispat etmişti, bunu tekrar bize gösterdi.
Mevlüt’ün yanına, bir veya iki tane isabetli transfer ile bu sezonun en iyi ikisi olur. Biz de inşallah Mevlüt’ün bonservisini almakta geç kalmayız.
Ankaragücü deplasmanında görüşmek üzere.
Antalyaspor ile kalın Antalyasporlu kalın.