Bu Saatten Sonra Onlar Düşünsün

2018 – 2019 Sezonu Antalyaspor’umuza ve bizlere başarılarla dolu gol yemediğimiz bolca goller attığımız galibiyetlerle dolu hayırlı uğurlu bir sezon olması dileğiyle herkese “Merhaba”.
Yine her zaman ki gibi büyük umutlarla takımımızın yanındayız lakin ilk hafta ilk karşılaşma itibarı ile görüyoruz ki geçen sezon sonu ile yaşadığımız sıkıntılar takımda rahat bir hava oluşturmuş.
İlk dakikalar itibarı ile mücadele eden savaşan bir 11 göremedim sahada çünkü 13. dakika da golü yediğimiz anda takımda sanki maç bitmişçesine bir yüz ifadesi vardı.
O kadar geriye dönük bir futbolumuz vardı ki ilk 45 dakika içerisinde 13. dakikada gol yedik 20. dakikada ilk rakip ceza sahası önü tehlikeli atağımızda Charles ilk sarı kartını gördü 29. dakikada kaleyi bulan ilk şut orta karışımı direkte patladı bu dakikadan sonra kendi sahamızdan çıkma çabaları göstermeye başladık ki 40. dakikada Charles tartışmalı bir pozisyonda 2. Sarıdan kırmızı kart gördü.
Tam bir ivme kazanmaya başlarken fena tökezledik.
Charles’in kart gördükten sonraki tavrı ise tamamen sorumsuzluk ilk haftadan fiili bir temas ile hakeme tepki göstermek Antalyaspor’a zarar verir.
Gelelim 2. Yarıya ben Bülent hocadan maça başlarken değişiklik beklerken yapmadı doğal olarak hamleler gecikti ve buda maç sonuna etki etti.
Ne gariptir ki 2. Yarı ilk yarıya nazaran 1 kişi eksik olmamıza rağmen daha baskılı daha atak bir futbolla daha güzel oynadık. 2. Golü yedikten sonra rölantiye aldık futbolu kabullendik mağlubiyeti. Bu arada Kayserispor da bunu değerlendirip aldığı toplarda oyunu soğutarak temiz bir skorla maçı 2 – 0 aldı.
Doukara, Hakan, Doğukan, Diego ve Nazım dışında takımı vasat hatta vasatın altında buluyorum.
Bülent hoca en iyi savunma hücumdur. Bizler savaşan mücadele eden tekmeye kafan futbolculardan oluşan bir takım ve böyle bir oyun bekliyoruz ki yenilseniz bile ayakta alkışlayalım sizleri bağrımıza basalım. Konyaspor maçında görüşmek üzere. İçerde veya dışarda yöneticisi de taraftarı da tribünde olmalı. Bir dahaki deplasmanlarda A’dan Z’ye herkesin takımının yanında olması dileğiyle Antalyaspor’la kalın Antalyasporlu kalın.
Ne demiştik; “Her şey sahnesinde güzel.” artık biriz beraberiz.