Sezer DÖNMEZ – Yeni Sezon Yeni Umutlar

Herkese merhaba, cümlelerime başlamadan önce 2019-2020 Cemil Usta sezonunun Antalyasporumuz için güzel geçmesini temenni ediyor ve başarılar diliyorum. Ligin ilk haftasında Göztepe ile karşılaştık. Bu maçta favori olmadığımız aşikârdı. Kendimiz bile bu deplasmandan bırakın üç puan almayı bir puan almaya çok az ihtimal veriyorduk ama takımımız bizi şükürler olsun ki utandırdı. Transfer sezonunu dingin geçirdik diye düşünürken aslında takımımızın ne kadar oturduğunu ve birbirlerini çok iyi tanıdıklarına şahit olduk. Bu durum hepimizi mutlu etti. Yerinde iki transferle sezonu ilk 5 içerisinde tamamlayacağımızı düşünüyorum. Maç performanslarına gelirsek takım genel görüntüsü ile iyiydi. Takıma yeni katılan Ufuk Akyol ve Mukairu ise harika iş çıkarttı ve as kadronun değişilmez isimleri olacaklarına dair göz kırptılar. Geçen sene eleştiri yağmuruna tuttuğum Doğukan Sinik ise yine vasatın altında kaldı. Artık beni utandırmasını ve yerin dibine sokmasını istiyorum, lütfen yap!
Tribünlere gelecek olursak yine harika iş çıkarttık. Kapalı gişe deplasman tribünü ve susmayan taraftar, muazzamdı. Öne geçtiğimiz taktirde Göztepe taraftarının susacağını tahmin etmiştim nitekim öyle de oldu. İç saha maçlarında da aynı performansı sergileme vakti geldi. Umuyorum ki bu sezon dolu tribünlerle oynayan bir Antalyaspor olur.
Haftaya oynayacağımız Denizlispor maçını merakla ve yorumsuz bir şekilde bekliyorum. Stadyumda görüşmek üzere, hoşçakalın.