Şşş 1 – 2 – 3 Antalya

Merhaba sevgili Antalyaspor ailesi.
Sizlerle ne kadar gurur duysam az her hafta yeni bir problem yeni bir kaos ortamı ama kimse asla “Vazgeçmiyor”.
Bu hafta da deplasman için araç sıkıntısı yaşandı malum kulübün içinde bulunduğu maddi zorluklar karşısında bizde kulüpten fazla bir şey bekleyemiyoruz.
Lakin bu şehrin siyasileri politikacıları iş adamları da bu konuda sessiz kalınca kısıtlı imkanlar içerisinde az sayıda gelen otobüslere takviye olsun isteyip elimizden geldiğince kendi cebimizden para vererek araçlar kiralayarak normal şartlarda en az üç katı gideceğimiz deplasmana 727 kişi olarak gittik çokta iyi yaptık herkesin yüreğine sağlık.
Takıma gelince sezon başından beri söylüyorum Serdar Özkan gibi bir cevher var elimizde en iyi şekilde kullanmamız gereken Serdar son 25 30 dk oyuncusu değil bunu canlı canlı görüyoruz Doukara’nın form düşüklüğü karşısında Mevlüt’ün de böyle güzel form göstermesi gayet güzel oldu.
Cissokho kesik yemesi de gayet mantıklı bir seçimdi.
Lakin ben bu sezon Maicon’a şaşırıyorum çok vasat bir futbol sergileyerek bu sezonun hayal kırıklığı oldu benim için ilk yarıda.
Doğukan her geçen gün umut vaat etse de biraz daha güç kazanmalı çok çabuk yere düşüyor.Mücadele konusunda güçlenmeli daha donanımlı olmalı.
Bence Drole bir sezon daha alt ligde pişmeliydi. Doğru koşular yapamıyor doğru yerde durmuyor o yüzden bal yapmayan arı pozisyonunda şu an.
Bütün futbolcularımız çok iyi ama kalecimiz Boffin ve savunma bakanı Diego bizim için büyük kazanç hakları ödenmez.
İnanıyorum ki başkanımız Ali Şafak Öztürk ve ekip arkadaşları ara transfer dönemin de çok iyi transferler ile ikinci yarı çok daha iyi bir Antalyaspor seyretmemiz için elinden geleni yapacak.
Son olarak Malatya deplasmanı çok güzel bir günde güzel bir saatte pazar günü gündüz maçı herkesi bekliyoruz kimse okulundan işinden gücünden geri kalmaz.
Ne demiştik ” VAZGEÇİLMİYOR ”
Antalyasporla kalın Antalyasporlu kalın